Lazarus, że Muhammad

Lazarus, że Muhammad
Oficjalnie Kościół Cypru jest bardzo silny, a mieszkańców Cypru – ludzie wierząc, kościoły widząc niemal wszyscy ochrzczeni. Ale przykład kolumn apostoła Pawła mówi o braku emocji na wyspie w stosunku do symboli kościoła. Jak już wspomniano w Larnace znajduje się grób św Łazarza, człowiek Ewangelii. Po śmierci swojego przyjaciela – Jezusa Chrystusa – Lazarus uciekł na Cypr, gdzie mieszkał przez 30 lat później. Tam zmarł. Nad jego grobem wzniesiono katedrę, nazwany na jego cześć. Katedra stoi na terenie, również noszący imię świętego Łazarza. To pozostaje w grobie jest jednak dawno minęły – były podejmowane raz krzyżowców, ale płyta z napisem „Lazarus, zmartwychwstały Chrystus” pozostał. W innym kraju, to grób stanie się, być może, miejscem pielgrzymek i turystycznych na Cyprze, jeśli nie wyglądają w katalogu, o tym w ogóle nawet nie słyszy.

Jak również na temat zabytków islamu. W sąsiedztwie same koszty Larnace starożytnego meczetu, znanej z tego, że został pochowany ciotka Mahometa. Cypr, ta kobieta przyszła do armii arabskich, a zmarł, kiedy spadł z muła. Jej grób jest zamknięty z kamiennej płyty. Według legendy, w której wierni nie mają wątpliwości, sama płyta dotarła do wyspy przez morze z Syrii. O istnieniu meczet znany głównie turyści-muzułmanie. Ta świątynia jest nieaktywna. Jego opiekun poprosi zdjąć buty przed wejściem do meczetu i trzymaj się, mówiąc jej w historii Anglii.

Brzydki, ale dumny
Właściwie brytyjska spoczywa na Cyprze bardzo dużo. I Niemcy. I on i inni ludzie wydawało mi się bardziej niż dziwne. Nawet morze nie jest szczególnie run – flądry od rana do wieczora w basenie i smażone w słońcu. Ja osobiście kiedy takie Reszta umarła z nudów, a oni są szczęśliwi. Jest to jedna z różnic między nimi a nami.

Zauważyłem również, że wśród nich są bardzo mało osób z pięknym wyglądzie. Odnosi się to do osób młodych i starszych, i panie, i chłopów. Na przykład, nasze kobiety powyżej 60 lat mogą być źle ubrany, związany chusteczki, ale trzymać prosto. Oni także, choć w stroju kąpielowym, ale ciamajda i przetasować ich stóp. I młode piękne, dziwne, prawie żaden, a zatem pamiętać, że na naszych ulicach to na każdym kroku. Ten moment jest dla mnie osobiście było tak otwarcie. Jeśli gdzieś w kawiarni na Cyprze natknąłem cute kelnerka, często okazuje się, że albo z naszego kraju lub z Ukrainy, albo z innych europejskich republik byłego ZSRR. Są to placki.

Ale Brytyjczycy wydają się być całkowicie pozbawione kompleksów: jak brzydka, jak mówią, jest to. Spójrz, siedzi przy stoliku w restauracji dwa lub trzy stare przerażające mopy, chirp, personelu obsługi i jednocześnie pełen samoocenę. Na jakiejś niezręczności nie ma śladu. Mamy w naszym kraju ludzie są bardziej skromne.

Klimat na Cyprze jest gorąco, co spowodowało niedobór flory i fauny. Lepiej niż inni przystosowane do tych warunków kóz. Oni często przyciągają wzrok. Przez fakt, że te zwierzęta jedzą nasze bydło będzie obrydalas: ciągłe cierń. Toczyć na małe bele słomy na polach cypryjskie kozy powinny być postrzegane jako przysmak. Kiedy w drodze powrotnej poleciał do ich domowego ogniska, uderzyła mnie myśl: „Ach, by dodać do przemocy naszych zielonych terenów Morza Śródziemnego od słońca, by zrobić fajny kraj. A ponieważ zarówno czego brakuje. W naszym kraju, niestety, nie są jeszcze na tyle więcej.