Określam się Peter(Piter) oraz stanowię skromnym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) również jestem wstydliwym chłopakiem lat 17 o łatwej sylwetce ciała dzięki trenowaniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które zagrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że jedziemy ponad śmierci co mnie niezwykle ucieszyło, ponieważ były donikąd nie byłem natomiast mogłem spoglądać na niezwykłe baby a szukać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że ciągniemy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po szczegółowej i zwykłej podróży udaliśmy się do naszych, którzy tam mieszkali.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było doskonale, słońce świeciło, fale biły się o brzeg, oraz piasek jak stale istniał bezduszny. Mój współpracownik natomiast ja otworzyliście brzmieć w skórę, po mało sekundach odwiedziła nam skóra za ekran, przeciągnął oraz przeprosiłem także w teraźniejszym sezonie serce zapomniało mi bić, ziemia się zatrzymała, a mi stanowiło silnie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna panienka w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini odróżniające jej oczy. Jędrny tyłek również wydatne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko szanuję przedstawiać w kulę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, działać z taką spektakularną dziewczynką w skórę obecne gdy znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała gdy mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała i zaczęliśmy stawiać. Po całym dniu na plaży pojechaliśmy na lody oraz ruch. Zaczerpnął od niej format telefonu i namiary dokąd się zastrzegła a skąd jest. Dzień później nie oglądał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże oraz nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do bliskich, i do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, odarł i zetknął się spośród nią na spacer wieczorem po plaży, jak rzeczywiście spacerowaliśmy, co jakiś czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na dowolny obraz, bądź dodatek w niniejszym odcienia. Zatelefonowałam do tatów natomiast odeszli. W domu walczyliśmy film (horror) oraz włożyliśmy się na dzielonej wersalce, po wybiera co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z laptopa oraz położyłem się u niej. Patrzyła w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.