Tyler położony na moich ramionach do snu, i my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na gołe ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a następny stać przed telewizorem i świadczenia. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason powrócił do lokalu, udał się do naszego lokalu. Udaliśmy się do łóżka, jak też.

Tyler postawiony na moich ramionach do wypoczynku, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na gołe ciało – znów Sexed. Potem zrobiliśmy sen. W epokach porannych, naładować, staraliśmy dużo pozycji seksualnych przed przyjściem ponownie. Byłem słodki Carolyn za nauczanie mnie, iż stanowiło pełno rodzajów, żeby uprawiać sex. Tyler miał wrócić do dachu tego pojedynczego popołudnia. Opisywali przez telefon w nocy, jednak nie na długo. My byliśmy świetny weekend razem dodatkowo byliśmy zmęczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Myślała się, czyli tworzy cel nadal wkurzony kiedy zobaczył Tyler. Zapewne stanowili zwolennikami ponownie. Może Jason byłoby winić tylko mnie za to, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił głęboki głos Aleksandra, kiedy ujrzał mi zawitać do kuchni.

I jęknął oraz usiadł na wyspie kuchennej.

“Noś siebie w aktualny weekend?” zapytał z ostatniego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Starych niezwykłe śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – Dodatkowo nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał i szybko zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, aby ustawić płytkę i napój przede mną a przekazał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Mam niewiele bardzo dużych jaj oraz trudny kiełbasa dla ciebie.”

I jęknął.

“Mogę wskazać ci pracy,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się i poklepał nogę. “Kocham moje osoby początkująca oraz piękna, jednakże nie dbał o tymże.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Stwierdziła mu o tobie. Mówi, pewna, że ​​potrzebuje cię zrozumieć.”

“Czemu?” Zapytałam. “Czy nie jesteś dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy bardzo dogodni”, powiedział. “Ten dzieciak może nauczyć się rzeczy, też.”

“Dziwię się, iż nie poszedł zobaczyć Yankee za sztukę.”

“My,” powiedział. Powoli zaczął mi mówić o sztuce. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w tym przebiegu – wiem, ponieważ jest dziesięć lat odleglejszy ze mnie – a był rzeczywiście w ruchu.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na resztę rano, przenosząc na Tyler zadzwonić po treningu pływania. Jason wrócił do lokalu, unika mnie a odszedł. Tyler nie zadzwonił, oraz pamiętam jeszcze był wykończony. Również w rezultacie zaczął określając go, jednak jego matka mówi Tyler pomagał ciotkę z pewnym ruchu.

Alexander mieszkały mój bliski deser tej nocy i walczył służąc uwodzenia z znowu mojego śniadania następnego dnia wcześnie. Bez tak myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Poszedłem tam, jednak nic szorty snu, co nie było suma, co specyficzne dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu istnieje gdy ubieranie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Istniał w osobnych spodenkach oraz koszulce wyspie – Nie regularnie nakładać się w grup jednolity, aż czasie kolacji. W dowolnym razie, dostał boner, widoczne przez jego szorty. Dysponował kluczowe.

Jeżeli kiedykolwiek chcesz zdobyć się do majtek gej chłopca, odzwierciedlając mu kluczowy korporację boner że istnieć niemal oczywiście jedno silny jak coraz ręka na jego. Przenigdy nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed także na że nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był zawieszony jak wybrane z ciemnych chłopaków odczuwał w porno, przecież był dużo wyposażony. Pomimo zrywając boner na oryginalną rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, oraz on istniał moim mężem. Niestety zajmował sensu iść wkręcania wokół.