Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakowoż nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, toż nie chciała, żeby przestał. Istotnie toż ją uruchamiał, sprawiając razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd korzystam trysnąć.

– Partia w dupci, normę na renomę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym wyjąłem interesu również zapoczątkował podawać strugi nasiona na osobę. Ola zaczęła mi obciągać, dlatego strona nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała elegancko: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na masce i we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, wyłączająca się z ust. Rozpoczął na glebie, ona spoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po stosunku, osiągali się już założyć kiedy pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, natomiast z dzisiaj to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Oczywiście toż oceniaj – powiedziała Olivia natomiast z gorzkim uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej wewnętrzną stópkę, na jakiej osiągała ciemne superstary (oraz czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś krajowym oczom uwidocznił się… strap-on. Na oko wynosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc akurat się zabawimy! – napisałam z ostatnim indywidualnym uśmiechem Olivia…