Ładowanie…

Mechanik Piaseczno

Mobilny Mechanik - Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa- Mechanik z dojazdem, Elektryk, Warsztat Samochodowy.
Warsztat z Dojazdem!

Naprawa samochodów mechanika pojazdowa diagnostyka samochodowa Piaseczno Speed PowerNazywam się Grzegorz Lechański. Firmę Speed Power utworzyłem w 1993 roku. Siedziba mojego przedsiębiorstwa znajduje się w Piasecznie w województwie mazowieckim. Jako doświadczony mechanik zajmuję się diagnostyką samochodową i serwisem pojazdów.

Korzystając z usług mojej firmy, mają Państwo możliwość wykonania przeglądu i naprawy w jednym miejscu. Dodatkowo jestem w stanie zaoferować Państwu takie usługi jak naprawę skrzyni biegów, naprawę zawieszenia, wymianę olejów, czy naprawę całego silnika.

Przeglądy pogwarancyjne wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu wysokiej technologii, co daje gwarancję zdiagnozowania każdego problemu z samochodem. Ponadto, w mojej ofercie znajdziecie Państwo również sprzedaż detaliczną części i akcesoriów.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://www.autonaprawapiaseczno.pl/# i skorzystania z oferty.

Importowae z Youtube Zajmujemy się mechaniką samochodową i prowadzimy zakład mobilnego mechanika, zadzwoń i zamów naszego mechanika samochodowego z dojazdem do klienta w Warszawie i Piaseczno.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!