Ładowanie…

Mechanik Piaseczno

Mobilny Mechanik - Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa- Mechanik z dojazdem, Elektryk, Warsztat Samochodowy.
Warsztat z Dojazdem!

www.adgaz.eu Auto serwis Piaseczno

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Auto Serwis Piaseczno, Warsztat Piaseczno, mechanika Piaseczno, tłumiki Piaseczno, wulkanizacja Piaseczno, auto gaz, instalacje gazowe, Auto Serwis Ursynów, Warsztat Ursynów, mechanika Ursynów, tłumiki Ursynów, wulkanizacja Ursynów

Importowae z Youtube Zajmujemy się mechaniką samochodową i prowadzimy zakład mobilnego mechanika, zadzwoń i zamów naszego mechanika samochodowego z dojazdem do klienta w Warszawie i Piaseczno.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

2 komentarze do „www.adgaz.eu Auto serwis Piaseczno

  1. Czytam różne komentarze na temat tego warsztatu i nie dowierzam. Czy mowa w tych pozostałych opiniach o tym samym warsztacie z którego i ja korzystam? Jestem ich klientem od ok 10 lat. Gaz instalowałem w swoich dwóch autach a paru kolegom też ich poleciłem. Dla wszystkich zainteresowanych założeniem gazu albo serwisem instalacji. Jeżdżę na gazowanych samochodach od jakiś 16 lat. Jak się przeprowadziłem do Piaseczna to stwierdziłem, że przy instalacji w nowo zakupionym samochodzie postaram się zaufać (na tamten czas – a był to rok 2008) małemu warsztatowi z młodymi chętnymi do pracy Panami. Jak się okazało był to jak najbardziej prawidłowy wybór z mojej strony. Owe autko użytkuję do dziś dnia i z instalacji gazowej jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony (oczywiście z serwisu również) – dlatego z całą szczerością polecam ten warsztat. Po tych 10 latach trochę się zakolegowaliśmy (przeszliśmy po imieniu, itp., itd.) a i tak precyzja i pomoc jest na wysokim poziomie. Nie rąbią kasy na głupiego. We wcześniejszych instalacjach montowanych w innych warsztatach taka współpraca mi się nie przydarzyła – zazwyczaj wcześniej czy później przychodzi czas znamy tego klienta to można mu wcisnąć to i owo. Tutaj na szczęście dla mnie i zapewne wielu innych zadowolonych klientów taka sytuacja nie nastąpiła i zapewne nie nastąpi.
    NAPRAWDĘ SZCZERZE POLECAM TEN PROFESJONALNY WYSOCE WYKWALIFIKOWANY WARSZTAT !

Dodaj komentarz